Kontakt

Jeżeli będziecie Państwo mieli jakiekolwiek pytania dotyczące suplementu diety Alkala T i N prosimy o przekazanie pytań na adres naszej firmy:

Hurtownia Farmaceutyczna Sanum Polska Sp. z o.o.
ul. Kurza Stopka 5/c
70-535 Szczecin
alkala@alkala.pl

tel. (91) 8123804,
tel./fax (91) 8123805

 

Beata Czmielnik dyrektor ds. sprzedaży tel.
501 785 588
e-mail:
beata@alkala.pl
PRZEDSTAWICIELE REGIONALNI
  region wielkopolski
i kujawsko-pomorski
tel.
787 767 795
e-mail:
Anna Wróbel region łódzki
i mazowiecki
tel.
509 431 821
e-mail:
annawrobel@alkala.pl
Krzysztof Wronowski
region pomorski
tel.
508 101 987
e-mail:
krzysztof.wronowski@alkala.pl
Marzena Kos region małopolski tel.
503 052 000
e-mail:
marzena@alkala.pl
Maria Pieniążek-Jakubczak Warszawa-miasto tel.
500 122 137
e-mail:
maria@alkala.pl
Zbigniew Michalak region podlaski
i warmińsko-mazurski
tel.
509 246 409
e-mail:
zbigniew@alkala.pl
Mariola Kwiatkowska region zachodniopomorski
i lubuski
tel.
512 128 021
e-mail:
mariola@alkala.pl
Iwona Lizończyk region śląski tel.
509-648-808
e-mail:
iwona.lizonczyk@alkala.pl
Jacek Grzegorzewski region dolnośląski tel.
502 573 222
e-mail:
jacek.grzegorzewski@alkala.pl

 

alkala@alkala.pl

zakwaszenie organizmu

Zakwaszenie Nieznana przyczyna wielu chorób

Nowość na polskim rynku wydawniczym.

więcej ...