ALKALA T – TABLETKI

ALKALA T – TABLETKI

  • Produkt najwyższej jakości i czystości farmaceutycznej
  • Przyjemny miętowy smak
  • Wygodna postać tabletek
  • Dostępne opakowania: małe 20 tabletek, ekonomiczne 100 tabletek
  • Światowa gwarancja bezpieczeństwa

 

SUPLEMENT DIETY

Preparat zawiera zasadowy (alkaliczny) związek- diwęglan (wodorowęglan) sodu. Przeznaczony do spożycia w celu suplementacji zwązków zasadowych (alkalicznych) w organizmie.

SKŁADNIKI

Diwęglan (wodorowęglan) sodu, laktoza, celuloza, skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu, sól sodowa sacharyny, guma arabska, maltodekstryna, olej miętowy.
1 tabletka zawiera 1 g dwuwęglanu sodu

SPOSÓB UŻYCIA

Dorośli:  w celu suplementacji związków zasadowych (alkalicznych) w organizmie przyjmuje się 3 x dziennie jedną tabletkę Alkali T. Popić dużą ilością płynu.

Osoby z bezkwaśnością żołądka oraz zasadowicą, nie powinny spożywać preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

DODATKOWE INFORMACJE

ZAWARTOŚĆ: 20 lub 100 tabletek

Tabletki ALKALA T zawierają 1000 mg (11,9 mEq) NaHCO3 oraz substancje pomocnicze zapewniające jego dobrą tolerancję oraz odpowiednie przyswajanie. Należy podkreślić, że tolerancja diwęglanu sodu zależy od jego formy galenowej (postaci) dlatego we wszystkich cytowanych badaniach stosowano tabletki, które są dobrze tolerowane przez pacjentów, proste w użyciu oraz zapewniają precyzyjne dawkowanie. Stosowanie ALKALI T nie wiąże się z występowaniem istotnych działań niepożądanych. Najczęściej spotyka się odbijanie, uczucie wzdęcia i pełności w nadbrzuszu. Tabletki należy spożywać między posiłkami, nigdy jednorazowo w dawce większej niż 4 gramy i nigdy po bardzo obfitym posiłku.

zakwaszenie organizmu

Zakwaszenie Nieznana przyczyna wielu chorób

Nowość na polskim rynku wydawniczym.

więcej ...